Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Проблеми пошуку роботи!
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 22-9-2006 у 07:47


Світ якраз справедливий. І ще раз тверджу що якщо людина має голову - роботу вона знайде, причому знайде хорошу роботу з хорошою з/п - не залежно від того чи має вона вищу освіту.
Сам знаю навіть по своїй роботі - я прийшов працювати ще не маючи вищої освіти, а маючи знання - мене взяли навіть вже не потрібно було людини, бо взяли людину з в/о і з досвідом, яку потім звільнили а мене лишили. Потім до нас прийшла людина з червоним дипломом (компютерні технології) - знань не було, людина диплом не купляла, а просто "зубрила" те що було в існтитуті, а того однозначно мало. Тому через 2 місяці ми звільнили її.
Інший приклад - рік тому взяли людину, яка не мала компютерної в/о. Зовсім не розумілася на компютері. Через рік людина їздить по відрядженням і встановлює системи різні на компютерах....
Можу ще багато прикладів навести....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aндpiй
Дійсний член
***



Повідомлень: 128
Зареєстрований: 30-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-9-2006 у 09:12


Цитата:

Сам знаю навіть по своїй роботі - я прийшов працювати ще не маючи вищої освіти, а маючи знання - мене взяли навіть вже не потрібно було людини, бо взяли людину з в/о і з досвідом, яку потім звільнили а мене лишили.

Світ справедливий? А чи є справедливість стосовно тої людини, що звільнили?
А висока з/п? То напевно, як на вашій фірмі, де спеціалістів з в/о звільняють, зате беруть радо тих, хто ще нічого не знає. Їм, напевно, платять високу з/п за те, що вони хочуть вчитися на роботі?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 22-9-2006 у 09:45


Читати треба уважніше. Взяли двох, його звільнили бо нічого не вмів. А беремо тих хто дійсно хоче працювати і вміє працювати. А якщо людина прийде і трясе червоним дипломом і після 2 місяців (випробовувальний термін) розумієш що вона користі не принесе і не вміє і головне не хоче навчитися бо має червоний диплом і хоче заробляти 300 у.о. відрауз - таких женемо і бедемо гнати.
Лишили мене бо знань в мене і без в/о було більше і не ставив відразу вимоги до з/п.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 22-9-2006 у 09:48


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Aндpiй зате беруть радо тих, хто ще нічого не знає. Їм, напевно, платять високу з/п за те, що вони хочуть вчитися на роботі?

Так саме за це і платять. Якщо в людини є бажання і вона не хизується дипломами, університетами і т.д. з такої людини буде толк. Будь яка робота вимагає навчання. А люди які хизуються думають що їм не треба вчитися бо вони все знають і за ці знання треба платити високу з/п - таким допобачення.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 22-9-2006 у 09:57


На будь-якій роботі працівнику дають час на адаптацію і набуття необхідних навичок, це називається випробовувальний термін, під час якого зазвичай платять занижену зарплатню. Якщо людина не здатна виконувати свої обов'язки - її звільнення справедливе незалежно від освіти.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aндpiй
Дійсний член
***



Повідомлень: 128
Зареєстрований: 30-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-9-2006 у 10:50


Я от дуже-дуже хочу вчитися, і навчуся, але хочу 1000у.о відразу (ну, після випробувального терміну) :sing:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 22-9-2006 у 15:33


Ця дискусія заходить у глухий кут. Причому кожен правий зі своєї точку зору.

Demyan веде мову про конкретну роботу, яка потребує, насамперед, навичок і вмінь, які, додам від себе, набуваються з досвідом. Очевидно, мова йде про щось типу сервісної служби чи служби технічної підтримки. Я згідний, що у цій роботі наявність вищої освіти нічого не вирішує. Там часом такі нюанси виникають, які ніде не описані, що поки сам не дійдешь - нічого не зробишь. Але з іншого боку - це робота технічного працівника. Для її виконання вища освіта, як на мене, не потрібна.

Знання ж, які, зокрема, дає вища школа, потрібні щоб щось нове придумати, кудись уперед рухатись. Це без знань робити важко (хіба людина "самородок", "унікум", але такі люди виключення, яке дуже рідко з'являється). Базові ж знання так само дають можливість швидко перекваліфіковуватись, часом радікально змінюючи сферу прикладання зусиль. Мені за понад 8 років трудової діяльності це вже двічі доводилось робити. Ще жодного разу не пошкодував :saint:

І ще одна теза. Якби світ був справедливий, не було б ніякого розвитку. Тільки наявна у світі несправедливість дозволяє мати певній частині людей хорошу роботу з хорошою зарплатою, і стимулює решта щось робити, щоб цього досягнути. Але всі (і навіть більшість) ніколи не матимуть хорошої роботи і зарплати.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 22-9-2006 у 20:53


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Aндpiй
Я от дуже-дуже хочу вчитися, і навчуся, але хочу 1000у.о відразу (ну, після випробувального терміну) :sing:


Так нема проблем, зараз валом посад, де готові платити і 2, і 3 тисячі доларів на місяць, он, до Володі Горака прошу звернутись. Він вже не знає, де тих людей шукати :) Але ж не за бажання вчитись такі гроші платять, а за конкретну серйозну роботу. І не менш серйозну відповідальність. А за саме бажання вчитись прошу пана 500-800 гривень. А коли вже навчитеся, тоді і буде зарплата вища, але тільки та, якої заслуговуватимете, а не взята зі стелі, чи з вашого хочу. Такі реалії.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4386
Реклама: