Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Технічна допомога в дорозі
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

info.gif написано 3-3-2004 у 15:46
Технічна допомога в дорозі


Стаття в Ґазеті ( http://www.gazeta.lviv.ua/2004/03/03/NewspaperArticle.2004-03-03.32... ) навела на думку започаткувати цю тему. Пропоную давати сюди інформацію про технічну допомогу і інші варіанти вирішення критичних ситуацій в дорозі.

...Нині централізованої служби автоевакуації на Львівщині немає. Щоправда, є приватні особи, які перевозять автомобілі, що поламалися, на причепах. Якщо несправність вашого авто дуже серйозна, то варто зателефонувати черговому обласного управління Державтоінспекції за номерами 65-99-44 або 02, щоб він викликав для вас отих “приватників”. Однак ця послуга коштує дорого. Тому краще звертатися за допомогою до місцевих мешканців.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-3-2004 у 12:50


Дуже болюча тема для автомобілістів. Позаминулого понеділка я злетів з дороги за Липниками. Витяг мене і ще "Авдю", що сиділа в снігу в 100 м переді мною "Урал".

Я ж видзвонював колегам, щоб знайшли ві Львові щось могутнє. Мав при собі тел одних знайомих, але в них - тільки евакуатор, а мене треба було з сніжної ями тягнути...




я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2321
Реклама: